Lakers maçında yıldızlar geçidi


Jennifer Lopez ve Ben Affleck, hafta sonu Los Angeles Lakers maçında diğer ünlülerle birlikte gecenin tadını çıkardılar.

Çift, Cumartesi günü Cryptocom Arena’da Lakers’ın Golden State Warriors ile karşılaşmasını izlemek için aktörün 12 yaşındaki oğlu Samuel (eski eşi Jennifer Garner’dan olan oğlu) ile birlikte dışarı çıktı.

Lopez (54) ve Affleck (51), Samuel ile birlikte maçı saha kenarından dikkatle izledi.

Lopez, yıldızlarla dolu etkinlik için kısa tüvit ceketini beyaz tişört, bol kot pantolon ve pullu mavi botlarla komb,nlemişti Güneş gözlüğü, haç kolye ve altın halkalardan oluşan bir aksesuar takımı kullandı.

Kocası, rahatlığını bir flanel, mavi bir ceket, kot pantolon, bir beyzbol şapkası ve spor ayakkabılarla korudu. Bu arada Samuel, 36 yaşındaki Curry’yi desteklemek için baştan ayağa Warriors kıyafetleriyle donanmıştı.

Gecenin bir noktasında Lopez, saha kenarında oturan Bad Buddy’yi selamlamak için ayağa kalktı.

Deri ceket, eldiven, kot pantolon ve güneş gözlüğü takan 30 yaşındaki Porto Rikolu rapçi, Lopez’e sarılırken gülümsüyordu.

Skims’in kurucusu Kim Kardashian(43), Kanye West’ten olan oğlu Saint ile birlikte maçı saha kenarında izledi.

Kardashian, beyaz tişört ve siyah deri pantolonuyla şık bir görüntü sergiledi.

8 yaşındaki Saint, NBA süperstarı LeBron James’i desteklemek amacıyla üzerinde “6” rakamının yer aldığı mor Lakers formasıyla maçtaydı.

A listesindeki yıldızlar, Warriors’ın Lakers’ı 128-121 yenmesini izledi.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x